Nejlepší Na Netflixu

11 nejlepších nových pořadů na Netflixu: Nejlepší nadcházející seriál z prosince 2021, který můžete sledovat

Jaký Film Vidět?
 
Běží na Reelgood

Netflix jde naplno, aby vám přinesl svůj nejlepší nový obsah před koncem roku 2021. Než se budete mít vůbec čas starat o to, zda tituly odejdou v příštím měsíci, můžete se vyhřívat na.gif'https://.com /show/the-witcher/'>Zaklínač a Cobra Kai , kromě spousty vzrušujících mezinárodních show jako Jak zničit Vánoce: Pohřeb , The Tiché moře , a Úzkostliví lidé to by mělo být na vašem radaru, pokud ještě nejsou.

Čím se tedy stala naše top 11 a kteří z nich mají na to, aby byli v Top 10 Netflixu? Čtěte dále, abyste se to dozvěděli a zažili velmi veselý měsíc streamování.



PŘÍBUZNÝ: 11 nejlepších nových filmů na Netflixu: nejčerstvější filmy z prosince 2021 ke shlédnutí

jeden

'The Witcher' sezóna 2

Vydáno 17. prosince

Zaklínač

Foto: Netflix



OBSAZENÍ: Hrají: Henry Cavill, Freya Allan, Anya Chalotra, Eamon Farren, Mimi Ndiweni, Kim Bodnia, Paul Bullion

HODNOCENÍ: TV-MA



POPIS: Jsou to dva roky, ale čekání je konečně u konce Zaklínač se vrací na velmi očekávanou druhou sezónu. Titulární zaklínač Geralt z Rivie (Cavill) se nadále snaží najít své místo v magickém světě, ve kterém žije. Tentokrát však vidíme jinou stránku našeho protagonisty, protože je nucen navazovat spojení, těm podobným, kterým strávil většinu první sezóny přehlídky, se snažil vyhnout. Geraltovy nově navázané vztahy (včetně... romantických, ooh la la!) a jejich někdy protichůdné požadavky zaklínače jistě zatíží a postaví ho do zranitelné pozice, která nepochybně povede k akci, dramatu a intrikám, které jste vyhráli. nemůžu odtrhnout oči.

Proud Zaklínač na Netflixu



dva

'Cobra Kai' sezóna 4

Vydáno 31. prosince

kobra-kai

Netflix

OBSAZENÍ: William Zabka, Ralph Macchio, Martin Kove, Xolo Maridueña, Mary Mouser, Tanner Buchanan, Jacob Bertrand, Peyton List, Gianni Decenzo

HODNOCENÍ: TV-14

POPIS: Řekněte ahoj (-YAH!) se čtvrtou sezónou tohoto milovaného komediálně-dramatického seriálu bojových umění, který se koná (stejně jako ples na Times Square) na Silvestra. Nejnovější sezóna začíná zdánlivě nemožným, protože dojo Daniela LaRusso (Macchio) Miyagi-Do a Johnnyho Lawrence (Zabka) Eagle Fang oficiálně uzavřeli příměří a spojili své síly, aby sesadili Cobra Kai Johna Kreese (Kove) v All Valley. Turnaj v karate do 18 let. Kdokoli prohraje toto epické zúčtování, musí nadobro zavěsit gi, takže, víte, žádný tlak nebo tak něco. Zatímco se Samantha (Mouser) a Miguel (Maridueña) snaží udržet alianci dojo a Robby (Buchanan) jde do Cobra Kai naplno, osud Údolí nebyl nikdy tak nejistější. Nakopněte to se svými oblíbenými fanatiky do karate a ukončete rok 2021 ve velkém stylu.

Proud Cobra Kai na Netflixu

3

'Money Heist' část 5, svazek 2

Vydáno 3. prosince

loupež peněz

Foto: Netflix

OBSAZENÍ: Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Itziar Ituño, Pedro Alonso, Paco Tous, Alba Flores, Miguel Herrán, Jaime Lorente

HODNOCENÍ: TV-MA

POPIS: Sázky nemohou být vyšší pro nasazeného profesora (Morte), když závodí, aby získal zlato – a co je důležitější, jeho tým – z banky. Mezinárodně proslulé španělské loupežnické kriminální drama je zpět s napínavým finále, které završuje sérii hitů o spánku a nabízí rozuzlení a konec show, která byla od začátku do konce divokou a napínavou jízdou. Podaří se profesorovi odejít živý se svým gangem i se zlatem, nebo je šťastný konec příliš dobrý, než aby to byla pravda? Zjistěte v Peněžní loupež : Část 5, nyní svazek 2.

Proud Peněžní loupež na Netflixu

4

'Ztraceno ve vesmíru' sezóna 3

Vydáno 1. prosince

ztraceno ve vesmíru-3

DIYAH PERA/NETFLIX

OBSAZENÍ: Molly Parker, Toby Stephens, Taylor Russell, Maxwell Jenkins, Mina Sundwall, Sibongile Mlambo, June Harris, Don West, Russell Hornsby

epizody sezóna 5 epizoda 7

HODNOCENÍ: TV-PG

POPIS: Máme tu pro vás další poslední sezónu, která se odehrává na jediném místě, které je více vzrušující a exotičtější než Peněžní loupež Španělsko: vesmír (samozřejmě). Ve 3. sezóně této sci-fi show (která je remakem stejnojmenné série z roku 1965) se Robinsonovy instinkty přežití nastartují do hyperpohonu, když závodí o znovusjednocení a ochranu planetárního systému Alpha Centauri před invazí robotů. Nalaďte si tento měsíc závěr vesmírného příběhu rodiny Robinsonů z jiného světa!

Proud Ztracen v prostoru na Netflixu

5

'Emily v Paříži' sezóna 2

Vydáno 22. prosince

OBSAZENÍ: Hrají: Lily Collins, Lucas Bravo, Philippine Leroy-Beaulieu, Ashley Park, Camille Razat, Samuel Arnold, Bruno Gouery, Lucien Laviscount, Jeremy O. Harris, Arnaud Binard

HODNOCENÍ: TV-MA

POPIS: Ať už jste to milovali nebo nenáviděli, nemůžete to popřít Emily v Paříži První sezóna zaznamenala velký úspěch, když měla loni premiéru na Netflixu, a její druhá sezóna je připravena být ještě větší a odvážnější. Emily (Collins) stále nachází své pevné místo v Paříži (což doufejme znamená, že se vlastně snaží naučit jazyk, no tak děvče), zatímco spadne z noci plné vášně s mohutným, ale VE VZTAHU (ne cool, kluci) šéfkuchařem Gabrielem (Bravo ) by ji mohl dostat do problémů. Řekni oui to Emily v Paříži : Sezóna 2, která bude jistě další módní a faux-pas naplněnou sezónou show, kterou si prostě nemůžete pomoct a flámujete jako krabička macarons.

Proud Emily v Paříži na Netflixu

6

'Aggretsuko' sezóna 4

Vydáno 16. prosince

aggretsuko

Foto: Everett Digital

OBSAZENÍ: Erica Mendez, Josh Petersdorf, Katelyn Gault, Ben Diskin, G. K. Bowes, Tara Platt, Todd Haberkorn, Debra Cardona, Misty Lee, Max Mittelman, Billy Kametz

HODNOCENÍ: TV-14

POPIS: Animovaný komediální seriál Netflix původně z Japonska je zpět se svou čtvrtou sezónou, ve které Retsuko (Mendez)zvýší hlasitost, aby zastavil Haida (váš disk)od toho, aby udělal největší chybu, když mazaný nový prezident společnosti přenesl úřad do nového extrému. Pro ty neznalé se pořad točí kolem Retsuko, 25leté a svobodné antropomorfní pandy červené, která pracuje v účetnictví v japonské obchodní firmě a ze všech sil se snaží, aby to zvládla jako mladá, pracující a randící dospělá v 21. století Japonsko. Myslet si Bojack jezdec ale s více japonskou kulturou a death metalem. Je to spousta zábavy a rozhodně stojí za zhlédnutí.

Proud Aggretsuko na Netflixu

7

'The Great British Baking Show: Holidays' Season 4

Vydáno 3. prosince

tom-allen-paul-prue-gbbs

Foto: Netflix

OBSAZENÍ: Prue Leith, Paul Hollywood, Matt Lucas, Noel Fielding, Tom Allen

HODNOCENÍ: TV-14

POPIS: Porotci a milovníci jídla Prue Leith a Paul Hollywood jsou zpět ve čtvrté sezóně tohoto speciálního souboru s prázdninovou tematikou. Velká britská přehlídka pečení epizod. Moderátor Matt Lewis se vrací spolu s novou tváří, komikem Tomem Allenem, který zastupuje Noela Fieldinga (který se vrací později v sezóně), zatímco je na otcovské dovolené, když vítají známé tváře vracející se do stanu, aby získali další příležitost soutěžit o to, korunovaný hvězdný pekař. Toto bude ten nejchutnější pořad, který budete celý měsíc sledovat, tak si ho nenechte ujít The Great British Baking Show: Holidays : Sezóna 4.

Proud The Great British Baking Show: Holidays na Netflixu

v kolik hodin dnes hráli kovbojové
8

'Hity všech hvězd v sobotu ráno!'

Vydáno 10. prosince

SOBOTA-RÁNO-HITY VŠECH HVĚZD!-

Foto: NETFLIX

OBSAZENÍ: Kyle Mooney

HODNOCENÍ: TV-14

POPIS: Divoce neuctivá a lehce znepokojivá (jako všechny ty nejlepší věci) tato animovaná, živě hraná hybridní série pro dospělé přímo z (šílené? Brilantní? Veselé?) mysli SNL Kyle Mooney oslavuje sobotní ranní show z 80. a 90. let. Mooney hraje dvojče, Skip a Treybor, když se vydávají na epické turné kreslených filmů v sobotu ráno. Pro zábavné, lehce ohromující hodinky s přáteli a pořádný smích přidejte Sobotní ráno All Star Hits! do vaší fronty na tento měsíc.

Proud Sobotní ráno All Star Hits! na Netflixu

9

„Jak zničit Vánoce: Pohřeb“

Vydáno 10. prosince

Jak zničit Vánoce - Pohřeb

Foto: Netflix

OBSAZENÍ: Busi Lurayi, Thando Thabethe , Clementine Mosimane, Yonda Thomas, Sandile Mahlangu, Motlatsi Mafatshe, Charmaine Mtinta, Rami Chuene, Desmond Dube, Thembi Nyandeni

HODNOCENÍ: TV-MA

POPIS: Rok po loňské vánoční katastrofě se Tumi (Lurayi) ocitne v centru dalšího prázdninového rodinného nepořádku, když příbuzný náhle zemře, zatímco je v její péči a společnosti. Následuje naprosto bujará druhá sezóna této průlomové jihoafrické komedie s neuvěřitelným hereckým obsazením, které vám dodá slavnostní a báječný rodinný hit právě včas na prázdniny.

Proud Jak zničit Vánoce: Pohřeb na Netflixu

10

'Tiché moře'

Vydáno 24. prosince

Tiché moře

Foto: Netflix

OBSAZENÍ: Gong Yoo, Bae Doona, Lee Joon, Heo Sung-tae, Lee Moo-saeng

HODNOCENÍ: TV-MA

POPIS: Pokud se vám líbilo Hra oliheň postavy Jang Deok-su AKA hráč 101 (Heo) a obchodník s náborem her (Gong), pak jen počkejte, až je uvidíte ve VNĚJŠÍM PROSTORU (ano, toto je druhá show v tomto seznamu odehrávající se ve vesmíru, ale jsou dost dobří, aby si to zasloužili, dobře)! Během nebezpečné 24hodinové mise na Měsíci se vesmírní průzkumníci pokoušejí získat vzorky z opuštěného výzkumného zařízení, které je ponořeno do utajovaných tajemství. Sci-fi mysteriózní thriller z Jižní Koreje je adaptací krátkého filmu Choi Hang-yonga z roku 2014. Moře klidu , a je to rozhodně titul, který stojí za to tento měsíc prozkoumat.

Proud Tiché moře na Netflixu

jedenáct

'úzkostliví lidé'

Vydáno 29. prosince

Úzkostliví lidé

Foto: Netflix

OBSAZENÍ: Alfred Svensson, Dan Ekborg, Leif Andrée, Sascha Zacharias, Carla Sehn, Petrina Solange, Marika Lagercrantz, Anna Granath, Per Andersson, Sofia Ledarp, Elina Du Rietz

HODNOCENÍ: TV-MA

POPIS: Náš seznam završuje toto premiérové ​​švédské komediální drama založené naStejnojmenný román Fredrika Backmana z roku 2020. Úzkostliví lidé je o bankovním lupiči, kterému se při poslední loupeži nedaří, když narazí na bezhotovostní banku a během dne otevřených dveří bytu zajme osm lidí jako rukojmí. Poté, co se vzdají, byt přepadnou dva dysfunkční policisté a duo otce a syna Jim (Ekborg) a Jack (Svensson). Jediný problém? Místo je nyní... prázdné. V sledu protichůdných svědectví poté rukojmí (kteří všichni sdílejí společné tajemství, které se zoufale snaží udržet v bezpečí) vyprávějí své verze toho, co se skutečně stalo, a vytvářejí tak hlasitý smích a fascinující záhadu. Podívejte se, jak to všechno jde dolů Úzkostliví lidé , pouze na Netflixu.

Proud Úzkostliví lidé na Netflixu