Jiný

Kde sledovat 2021 Home Run Derby: Čas, kanál, informace o živém přenosu

Jaký Film Vidět?
 

Na Home Run Derby v roce 2021 se chystá vyrazit na dvoře spousta sluggerů!

Všichni milují All-Star Game, ale Home Run Derby nikdy nezklame dramatické a metrologické bomby. Jako bonus navíc se letošní derby odehrává uprostřed řídkého vzduchu na Denver's Coors Field, takže určitě uvidíme nepřeberné množství působivých dlouhých míčů. Účastníci Home Run Derby v roce 2021 jsou na této oblíbené akci soutěžící z dingerů jako Shohei Ohtani, Joey Gallo, Trevor Story, Trey Mancini, Salvador Perez, Matt Olson, Juan Soto a Pete Alonso.manifest sezóny 4 hulu

Který hráč způsobí největší poškození hornímu balíčku v Coors Field? Kdo zasáhne nejdelší homerun? Brzy to zjistíme. Zde je návod, jak sledovat 2021 Home Run Derby živě online.NA JAKÉM KANÁLU JE HOME RUN DERBY 2021?

2021 Home Run Derby vysílá živě na ESPN i ESPN2.

amazon 90 denní snoubenec

Pokrytí ESPN2 nabídne a Alternativní zážitek ze sledování řízený Statcastem , který bude poskytovat analytický komentář a bude obsahovat unikátní grafiku zobrazující data v reálném čase, jako je rychlost výstupu, úhel startu a vzdálenost na každém odpáleném míči.KDY JE DNES VEČER HOMERUN DERBY?

Dnešní Home Run Derby se vysílá od 8:00 do 22:00. ET na ESPN a ESPN2.

JAK SLEDOVAT 2021 HOME RUN DERBY ŽIVĚ:

Pokud máte platné kabelové přihlášení, můžete 2021 Home Run Derby sledovat živě na ESPN, ESPN2, Sledujte ESPN, nebo aplikace ESPN.2021 HOME RUN DERBY LIVE STREAM INFO:

Letošní Home Run Derby můžete také streamovat živě s aktivním předplatným nadstandardní streamovací služby, která nabízí ESPN, včetně fuboTV , Hulu + živá televize , Sling TV , AT&T TV NYNÍ, nebo YouTube TV . FuboTV a YouTube TV nabízejí způsobilým odběratelům bezplatné zkušební verze.

jak stará je olivia wilde

HOME RUN DERBY 2021 HULU LIVE STREAM INFO:

Pokud máte platné předplatné Hulu + živá televize (64,99 $ měsíčně), můžete dnes večer Home Run Derby živě streamovat prostřednictvím živého streamu služby ESPN. Hulu nabízí oprávněným předplatitelům sedmidenní bezplatnou zkušební verzi.

Streamujte 2021 Home Run Derby na fuboTV