Kate Chastain má DVA vzrušující nové post-'Below Deck 'projekty (a zahajují tento týden!) |

Jaký Film Vidět?
 

Zpomalení Kate Chastainové - ve skutečnosti té první - bude trvat déle než karanténa Pod palubou šéfkuchař je rušnější než kdy jindy, protože se tento týden připravuje na zahájení dvou nových projektů. se přihlásil k Kate, která je v karanténě na Floridě, aby slyšela, na co se chystá, co má na sobě a co je velmi důležité, jak si vede její pes Halo.Halo (a dokonce i Kateinu matku!) Uvidíte na vlastní oči už dnes večer, když se objeví Kate Pod palubou plachetnice: Sledujte s Kate v 20:00 ET / PT na Bravu, kde nabízí své jedinečné, vtipné a veselé komentáře a zábavná fakta o událostech aktuálního Pod palubou série, stejně jako její vlastní vtipné anekdoty ze světa jachtingu. Diskutovali jsme o hádankách, hedvábném pyžamu a nových vztazích, které ji zaměstnávají v karanténě, ale pokud vám to nestačí, můžete zítra slyšet ještě více o tom, jak Kate začíná, když zahajuje novou show v rádiu Andy SiriusXM.Rozhodující: Vaše máma Cha Cha je již hvězdou okamžité reality.Kate Chastain: Souhlasím. Už jsem věděl, že je zábavná, a poté, co jsem natočil video, abych si z ní udělal legraci a poslal ji svým sourozencům, protože to je můj velký koníček, sledoval jsem to zpět a nikdy jsem to po šesti sezónách Když jsem byl v reality show, nikdy jsem nikomu neřekl, nelíbí se mi být na obrazovce s tebou, protože jsi příliš rozkošný a příliš zábavný. Ale když jsem se na mě a svou matku podíval na telefonu, byl jsem jako, mami! Ani se mi nelíbí být ve stejném videu jako ty, jsi prostě moc rozkošný! Jste zloděj scén!

Miluji karanténní vzhled, jsou to fantazie PJ?Vlastně zpět do Cha Cha, je vždy těžké najít dárky pro vaši matku. Bylo tu hodně Vánoc, Dnů matek a narozenin. Takže jsem dostal její hedvábné pyžamo, byly v prodeji od Neimana Marcuse a ona je milovala a ona řekla: Ach Kate, když jsem je oblékla, bylo to lepší než být nahá. Byl jsem rád, dobře, že přehánáš. A ona přišla na návštěvu do New Yorku a byla jako, přinesl jsem pyžamo! Nechala mě obléknout si tričko a já jsem byl rád, můj bože, tohle je lepší než být nahý! Takže jsem si vzal pár.Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

Tyto květiny kvetou jen ráno. Což mě nutí si myslet, že jsou ranní sláva. Což ze mě dělá vědce.

nový film na netflixu

Příspěvek sdílený uživatelem Kate Chastain (@kate_chastain) 13. dubna 2020 v 5:03 PDT

O čem jsou vaše první myšlenky Pod palubou plachetnice zatím, které části seriálu milujete?

Upřímně, od premiérové ​​epizody až po každé, když ji sleduji, když plachty jdou nahoru, jsem stále v úžasu. Je to tak nádherné. Je to překrásné. Je to opravdu prostě krásné.

kdy vyjde kolo času

Myslím, že se všichni můžeme týkat situace Paget a Ciara a Gruzie. Například, co děláte, když jste ta dívka a máte kamarádku, která je horká a nemůžete se na ni zlobit, protože je horká, ale můžete říct, že ji váš přítel kontroluje? Moje srdce je jako, je to trapné. Ale Ciara a Paget už nějakou dobu plavili, jsou mladí, takže si myslím, že je to jedna z prvních překážek v jejich vztahu, kterým skutečně čelili.

Co si myslíte o románku Adama a Jenny?

Nejprve jsem si myslel, že je to jen loďařská loď. Blízké okolí vám může způsobit city k lidem, které byste nutně neměli. Byl jsem v izolaci pro ... Ztratil jsem počet a ten chlap, který právě nastavoval moji moc v mém prázdninovém pronájmu, jsem měl opravdu pocit, že máme spojení. A nemluvím jen o své moci, která je také propojená, btw.

Myslel jsem, že Adam a Jenna jsou v situaci s horečkou v kabině, ale jak to sleduji a vidím, kolik toho mají společného, ​​myslím, že by to mohlo vydržet. Myslím, že ty děti to zvládnou! Myslím, že ve skutečnosti mohou být víc než jen loďař.

Mnoho z těchto členů posádky se při hře na kytaru střídalo, co si myslíte o tom mít na lodi: je to super nebo otravné?

Proto jsem na plachetnicích nikdy nepracoval, to říkám. Plachetnice jsou o něco neformálnější než motorové jachty, každý to ví a je to úplně jiné. Nevěřím nikomu, kdo chodí na palubu s podložkou na jógu, ukulele nebo s kytarou, protože máme omezený prostor a omezený volný čas, takže nevím, kam si položíte kytaru a kdy vy ' hraju to. Obecně nedůvěřuji nikomu s ukulele, protože je to jako, neexistuje žádný špatný způsob, jak hrát na ukulele, jen potřebujete pozornost. Pokud chcete hrát na nástroj, získejte skutečný. Což mi připomíná, moje máma má harfu, další věc, kterou mimochodem nemůžeš hrát špatně.

Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

Tyto dušená masa jsou v roli. Mohou si šéfové Stews @Kate_Chastain a @jennathemac udržet rovnováhu a klid? Below # BelowDeckSailing

www huffingtonpost com komedie

Příspěvek sdílený uživatelem Pod palubou (@belowdeckbravo) 25. ledna 2020 ve 12:06 hodin PST

Co si myslíte o kapitánovi Glennovi?

Líbí se mi jeho styl. Myslím, že je šťastným prostředníkem mezi kapitánem Lee a kapitánem Sandym. Myslím, že má svůj vlastní styl a líbí se mi to. Kapitáni jsou jako hudebníci, můžete je všechny ocenit pro různé styly.

Existuje ještě někdo, kdo vyniká, s čím byste chtěli pracovat?

Ano, naprosto bych pracoval s Madison, což je šokující, protože když jsem ji potkal, myslel jsem si, že je jako Rocky, ale zdá se, že pracuje dost tvrdě.

Jak vaše karanténa šla tak daleko?

Karantény fungují skvěle, mám vztah s mocným mužem. Byly jiskry!

A je tu tři tisíce dílků, tady se stalo. Všechny hrany jsem udělal rychle, šokujícím způsobem rychle, ale pak jsem musel přesunout hádanku do prázdninového pronájmu. Opatrně jsem tedy všechny hrany vložil do krabice, moje máma dokonce rozdělila uspořádané hromádky na plechy na muffiny, ale ... nevím. Ukládám to, pro jistotu, na speciální pohoštění.

Jak je na tom váš pejsek Halo?

Ve skutečnosti Halo není šťastná, jsem tak ráda, že jste se zeptali. Protože jsem pořád celou dobu doma, myslel jsem si, že mě poslední týden nenávidí, ale pak jsem si uvědomil, že je zvyklý, že někdy odejdu z domu. Takže se ode mě společensky distancuje, ale nemyslím si, že je to špatná věc, jen se učíme žít společně, koexistovat.

Řekni mi o tvém nová show SiriusXM spouštíte tento týden!

Skvělá zpráva je, že jelikož jsem se izoloval tři týdny, čtyři dny a 22 hodin, mám spoustu myšlenek a jsem nadšený, že se o ně mohu podělit s kýmkoli, kdo bude poslouchat. [Rádio Andy si můžete naladit v úterý ráno v 9:00 východního času a poslechnout si Kateino představení.]

v kolik dnes bojuje canelo alvarez

Pod palubou plachetnice: Sledujte s Kate premiéra dnes večer v 20:00 ET / PT na Bravo.

Kam streamovat Pod palubou plachetnice