Zdravé muffiny z arašídového másla s chia a čokoládou (veganské a gf varianty)

Tyto výživné muffiny z ovesných vloček s arašídovým máslem, chia a čokoládou lze snadno připravit vegansky a/nebo bezlepkově. Tyto chutné superpotravinové muffiny jsou skvělé na snídani nebo svačinu.

Směs višňových ovesných koláčků {Domácí dárek s potisknutelnými štítky}

Tyto chutné koláčky z třešňových ovesných vloček se dají vyrobit do sklenic a dát jako domácí dárky!

Recept na borůvkové ovesné koláčky

Tyto zdravější ovesné koláčky poseté šťavnatými borůvkami jsou tou nejchutnější snídaní nebo čajem! Tyto domácí ovesné koláčky, vyrobené ze staromódního ovsa a čerstvého ovoce, jsou podle nás chutnější a zdravější než ty, které byste našli v pekárně.

Šálky na špenát a vejce

Vejce pečená v košíčcích z filo těsta se špenátem a sýrem na dně a ozdobená pažitkou. Tyto jednoduché pečené vaječné poháry jsou vynikající nápad na vegetariánskou brunch nebo snídani. Filo kelímky na vajíčka jsou dostatečně speciální pro velikonoční brunch, ale s pouhými 5 ingrediencemi jsou dostatečně jednoduché na víkendovou snídani.

Jak vyrobit Acai Bowls

Zjistěte, jak si doma vyrobit husté a krémové acai misky v mixéru nebo kuchyňském robotu. Tento snadný recept na acai smoothie bowl je stejný jako ty z obchodů se smoothie!

Vegetariánská vejce Benedikt

Vegetariánská vejce Benedikt s vajíčkem, anglickým muffinem, zeleninou a avokádem jsou zdravějším pojetím klasické snídaně.

Recept na zdravé čokoládové granoly

Nejchutnější čokoládová granola vyrobená ze zdravých superpotravinových ingrediencí, jako jsou vlašské ořechy, lněná semínka, chia semínka a kakao. Získejte snadný recept a bezplatný tisknutelný štítek. Tato domácí granola se snadno vyrábí vegansky a bez lepku.

Jablkové javorové koláčky

Jablečné javorové ovesné koláčky přelité javorovou polevou jsou lahodnou snídaní, brunch nebo anglickým čajem. Je to jednoduchý vegetariánský recept. Já vím, já vím. Tohle vypadá jako recept, který bych udělal

Přes noc mini pečené vaječné kastrolky

Jednoduchý recept na vaječné kastrol podávané v ramekins. Přizpůsobte si svou oblíbenou zeleninu nebo použijte tento recept na brokolici a sýr. Tento recept je ideální na brunch nebo dokonce na rušnou týdenní večeři.

Paleo čokoládové banánové muffiny

Tyto čokoládové banánové muffiny vyrobené z mandlové a kokosové mouky jsou paleo a mají veganské a bezlepkové možnosti. Čokoládové muffiny z mandlové mouky jsou lahodným a zdravějším způsobem, jak snídat čokoládu!

Veganský noční ovesný recept

Zjistěte, jak udělat noční ovesnou kaši! Tento veganský noční ovesný recept vyrobený z mandlového mléka má několik lahodných variací od čokoládového arašídového másla po čerstvé bobule a kokos! Je to nejjednodušší přípravná snídaně.

Spanakopita Quiche s filo krustou

Tento quiche inspirovaný Řeckem, plněný špenátem a fetou, má všechny chutě spanakopita. Tento úžasný vegetariánský quiche je lahodný a chutný a ideální pro brunch nebo večeři.

Jak si vyrobit pitaya mísu doma

Vyrobit si doma vlastní dračí ovoce nebo pitaya smoothie bowl je tak snadné! Vše, co potřebujete, je tento jednoduchý recept, mražené balíčky pitaya, ovoce a šťáva.

Špenát a feta vaječného bílku zábaly

Špenát a vaječné bílky se srolují do přenosného snídaňového obalu. Toto je sponzorovaný příspěvek napsaný mnou jménem AllWhites Egg Whites pro IZEA. Všechny názory jsou 100% moje. I když jsem

Paleo dýňové muffiny bez obilovin

Tyto lahodné dýňové muffiny jsou bez obilovin, bez lepku a paleo!

Poměr receptů na chia pudink

Zjistěte, jak připravit základní pudink z chia semínek v jednom jednoduchém poměru. Tento jednoduchý recept na chia pudink se stane vaší oblíbenou veganskou snídaní.

Čokoládový chia pudink

Tento veganský čokoládový chia pudink chutná jako dezert, ale je dostatečně zdravý k snídani! Tento snadný recept je vyroben ze zdravých surovin, jako je kakao, chia semínka a mandlové mléko.

Snídaně Ovocný a granolový koláč

Krásný snadný snídaňový ovocný koláč s granolovou krustou a citronovou jogurtovou náplní. Tento koláč s jedlými květy je krásný recept na brunch.

Snadný recept na palačinky z růžové řepy

Recept na zdravé palačinky z růžové řepy. Tyto jednoduché palačinky jsou šlehané v mixéru a snadno bezlepkové a veganské. Je Valentýn, a to znamená, že celý měsíc slavíme růžovou

Letní zeleninový hash

Lahodný vegetariánský zeleninový hash vyrobený v jedné pánvi a přelitý sázenými vejci. Veggie hash je ideální pro slanou snídani, brunch nebo večeři.